Ofertă refuzată
Cumpărare directă
COLIER PLASTIC 4*150(100/BUC)
- Număr anunț
- DA23169890
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
- Furnizor / câștigător
- SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
- Cod CPV
- 44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100,40 RON
- Valoare finală
- 1.100,40 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 09:01
- Data finalizării
- 03.06.2019 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.