Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Conector de joasa presiune spiralat simplu pt injectomat Medrad Salient
- Număr anunț
- DA40576833
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 15:17
- Termen limită
- 14.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.600 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro