Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME FRUCTE

Număr anunț
DA40566538
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 (CUI 29034729)
Furnizor / câștigător
MUNTEAN VASILE-VALENTIN (CUI 30446928)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,18 RON
Valoare atribuită
245,18 RON
Data publicării
08.06.2026 08:36
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
09.06.2026 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,18 RON

din 245,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.