În desfășurare
Anunț de participare
Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru obiectivul de investitii: ”RENOVAREA ENERGETICĂ APROFUNDATĂ A CLĂDIRILOR REZIDENȚIALE MULTIFAMILIALE DIN ORASUL VIȘEU DE SUS, Bl 54, 52 și 14A. Cererea C5-A3.2-21, Contract finantare nr. 135312/29.11.2022
- Număr anunț
- SCN1128454
- Autoritate contractantă
- ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSEAP listează procedura în desfășurare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.225.432 RON
- Data publicării
- 19.07.2023 16:45
Documente
Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1128454 pe e-licitatie.ro.
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.