În desfășurare Anunț de participare

Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru obiectivul de investitii: ”RENOVAREA ENERGETICĂ APROFUNDATĂ A CLĂDIRILOR REZIDENȚIALE MULTIFAMILIALE DIN ORASUL VIȘEU DE SUS,Lot II” Bl 10, 16, 24 si 26. Cererea C5-A3.2-25, Contract finantare nr. 143664/19.12.2022

Număr anunț
SCN1128569
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
SEAP listează procedura în desfășurare.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.237.405 RON
Data publicării
20.07.2023 17:40

Documente

Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1128569 pe e-licitatie.ro.

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.