În desfășurare Anunț de participare

Refacere infrastructură rutieră din comuna Moldova- Sulița, afectată de calamități în anul 2021 conform Hotărârii de Guvern nr. 992/17.09.2021

Număr anunț
SCN1128713
Autoritate contractantă
COMUNA MOLDOVA SULITA SUCEAVA (CUI 4441433)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
SEAP listează procedura în desfășurare.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740.756 RON
Data publicării
25.07.2023 08:56

Documente

Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1128713 pe e-licitatie.ro.

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.