În desfășurare
Anunț de participare
”Extindere, reabilitare (consolidare, recompartimentare), modernizare si echipare Cresa nr.2, Targoviste” – executie lucrari suplimentare in baza Dispozitiilor de Santier nr.6/4667/10.02.2023 si nr.7/17849/26.05.2023 – PMT-2023-P-019, Cod unic de identificare 4279944-2023-20
- Număr anunț
- SCN1130365
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSEAP listează procedura în desfășurare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636.126 RON
- Data publicării
- 28.08.2023 08:48
Documente
Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1130365 pe e-licitatie.ro.
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.