În desfășurare
Anunț de participare
Achizitie de dotări aferente obiectivului de la Centrul de zi pentru persoane vârstnice din orașul Curtici, jud.Arad, din cadrul proiectului “Imbunatatirea calitatii vietii populatiei orasului Curtici prin investitii in infiintarea unei crese si a unui centru social pentru persoane varstnice, precum si prin modernizarea unei strazi urbane” Componenta1: POR/2018/13/13.1/1/7 REGIUNI, Axa Prioritară:
- Număr anunț
- SCN1130558
- Autoritate contractantă
- Orasul Curtici (CUI 3519402)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSEAP listează procedura în desfășurare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.023 RON
- Data publicării
- 30.08.2023 23:36
Documente
Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1130558 pe e-licitatie.ro.
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.