În desfășurare Anunț de participare

Servicii de elaborare și transpunere în format digital a Planului Urbanistic General al Municipiului Târgoviște -PMT-2023-P018, Cod unic de identificare: 4279944-2023-9.1

Număr anunț
SCN1130939
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
72320000-4 · Servicii de baze de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
SEAP listează procedura în desfășurare.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383.600 RON
Data publicării
07.09.2023 09:31

Documente

Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1130939 pe e-licitatie.ro.

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.