În desfășurare Anunț de participare

”Renovarea energetică a Gradinitei cu program prelungit nr. 2 din Municipiul Targoviste, judetul Dambovita”- executie lucrari - PMT-2023-P-022, Cod unic de identificare procedura: 4279944–2023-16.1

Număr anunț
SCN1131487
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
SEAP listează procedura în desfășurare.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.839.542 RON
Data publicării
19.09.2023 10:04

Documente

Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1131487 pe e-licitatie.ro.

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.