În desfășurare
Anunț de participare
Contract de achizitie publica pentru executie de lucrari aferente obiectivului de investitii: Renovarea energetica a Gradinitei cu program normal nr 11 din Municipiul Targoviste, judetul Dambovita, PMT-2023-P-023, cod unic de identificare procedura 4279944-2023-15.2
- Număr anunț
- SCN1131645
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSEAP listează procedura în desfășurare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 906.570 RON
- Data publicării
- 21.09.2023 13:33
Documente
Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1131645 pe e-licitatie.ro.
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.