În desfășurare Anunț de participare

“ Furnizare mobilier si materiale specifice, investitia I11, necesare pentru implementarea contractului de finantare “DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE SI ECHIPAMENTE A LICEULUI TEHNOLOGIC ROSIA-JIU, cod F-PNRR-Dotari-2023-1149”, cu nr 3771/17.08.2023

Număr anunț
SCN1133969
Autoritate contractantă
Comuna Farcasesti (CUI 4718950)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
SEAP listează procedura în desfășurare.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294.340 RON
Data publicării
11.01.2023 11:14

Documente

Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1133969 pe e-licitatie.ro.

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.