Anulată
Anunț de participare
DOTĂRI în cadrul proiectului Reabilitare si modernizare scoala gimnaziala din localitatea Saschiz finanțat prin Programul Operațional Regional 2014-2020 COD SMIS 122579, APEL POR/2017/10/10.1b/7regiuni Lot 1 Mobilier
- Număr anunț
- SCN1134248
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCHIZ (Primaria Saschiz) (CUI 5902713)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197.850 RON
- Data publicării
- 11.07.2023 08:20
Documente
Nu am găsit documente publicate pentru acest anunț. Caută numărul SCN1134248 pe e-licitatie.ro.
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.