Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Curatator Laser 300W
- Număr anunț
- SCN1177128
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Cod CPV
- 42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.000 RON
- Valoare atribuită
- 185.000 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2026 08:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1136447
- Termen limită
- 21.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274780
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Modele formulare.docx.p7s
- Caiet de sarcini semnat.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274780.pdf
- Model contract de furnizare semnat.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
17.07.2026 11:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
OGMS GROUP S.R.L. CUI 46109783
Valoare atribuită
185.000 RON
din 190.000 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.