Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VATA MEDICALA 200 GR VATA MEDICALA HIDROFILA 200GR Vata medicala 200 gr (vata medicinala)
- Număr anunț
- DA40757879
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
- Cod CPV
- 33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 11:41
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.950 RON
din 1.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro