Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace camera implantabila Huber cu aripioare 4448332 AE

Număr anunț
DA40761397
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.403,45 RON
Valoare atribuită
2.403,45 RON
Data publicării
06.07.2026 07:41
Termen limită
11.07.2026 17:00
Data finalizării
06.07.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.403,45 RON

din 2.403,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.