Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
Humulin R 100UI/ml-sol.inj.in flacon x 10ml
- Număr anunț
- DA40756663
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,65 RON
- Valoare atribuită
- 245,25 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2026 10:37
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
245,25 RON
din 247,65 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.