Ofertă refuzată
Cumpărare directă
RIVASTIGMINA 2 mg/ml X 120 ml
- Număr anunț
- DA40759896
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. NICOLAE " ROMAN (CUI 2613966)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.095 RON
- Valoare finală
- 1.095 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 13:35
- Data finalizării
- 06.07.2026 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.