Ofertă refuzată Cumpărare directă

BROMAZEPAM LPH 3 mg X 30 cpr

Număr anunț
DA40759273
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. NICOLAE " ROMAN (CUI 2613966)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395,30 RON
Valoare finală
395,30 RON
Data publicării
03.07.2026 12:54
Data finalizării
06.07.2026 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.