Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACA RIG. CASOSTAR VISTA (3.6MP)
- Număr anunț
- DA40754907
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.456,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.456,45 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 09:06
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.456,45 RON
din 1.456,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro