Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sapun dezinfectant cu clorhexidina 4% - LIFOSCRUB, 1000 ml - 19913 OPM
- Număr anunț
- DA40759812
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.473,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.473,50 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 13:27
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.473,50 RON
din 2.473,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro