Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de design interior - amenajare: spatii cantina

Număr anunț
DA40756507
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
SELENAR DESIGN STUDIO & BRANDS S.R.L. (CUI 44472277)
Cod CPV
79932000-6 · Servicii de arhitectura de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.245 RON
Valoare atribuită
15.245 RON
Data publicării
03.07.2026 10:30
Termen limită
08.07.2026 17:00
Data finalizării
06.07.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.245 RON

din 15.245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.