Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE NITRIL ( albastre ) FARA PUDRA / MANUSI NITRIL marimi S,

Număr anunț
DA40762021
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Boldesti-Scaeni (CUI 15572949)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290 RON
Valoare atribuită
290 RON
Data publicării
06.07.2026 08:54
Termen limită
11.07.2026 17:00
Data finalizării
06.07.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290 RON

din 290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.