Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONTARE SISTEM ALARMARE LA EFRACTIE CDC

Număr anunț
DA40762823
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01010 (CUI 15293049)
Furnizor / câștigător
ELECTROSEC SERV SRL (CUI RO15409454)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.004,69 RON
Valoare atribuită
1.004,69 RON
Data publicării
06.07.2026 09:46
Termen limită
11.07.2026 17:00
Data finalizării
06.07.2026 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.004,69 RON

din 1.004,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.