- Număr anunț
- DA40764847
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,70 RON
- Valoare atribuită
- 123,70 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 11:25
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,70 RON
din 123,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro