Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASUS TUF Gaming BE6500 (TUF-BE6500). WAN connection type: RJ-45. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5
- Număr anunț
- DA40577582
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604,28 RON
- Valoare atribuită
- 604,28 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 16:05
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
604,28 RON
din 604,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro