Acasă · Licitații
· Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boiler termoelectric Ariston Pro 1 R VTS 100L, 1800W, serpentina pe partea stanga-REVIZIA BASARAB
- Număr anunț
- DA40761661
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 634,63 RON
- Valoare atribuită
- 634,63 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 08:26
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
634,63 RON
din 634,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro