Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese si subansmabluri filtru aer aspirator Mercedes UNIMOG
- Număr anunț
- DA40761438
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- BYA BYA BUSINESS ENTERPRISE SRL (CUI RO34457008)
- Cod CPV
- 42913500-4 · Filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.000 RON
- Valoare atribuită
- 66.000 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 07:53
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.000 RON
din 66.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro