Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner Xerox pentru B230/B225/B235, 3000 de pagini, Negru

Număr anunț
DA40764810
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Lucian Blaga Alba (CUI 5253330)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.196,72 RON
Valoare atribuită
1.196,72 RON
Data publicării
06.07.2026 11:23
Termen limită
11.07.2026 17:00
Data finalizării
06.07.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.196,72 RON

din 1.196,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.