Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GRASSOLIND - Pansament tip plasa impregnat cu unguent neutru, 10 x 20 cm- 30 buc./cutie
- Număr anunț
- DA40765466
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI RO3102390)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296 RON
- Valoare atribuită
- 296 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 11:53
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
296 RON
din 296 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro