În evaluare Anunț de participare

Servicii de proiectare și execuția lucrărilor necesare realizării obiectivului de investiții: "Eficientizare energetică în clădirile administrative din complexul stadionului Victoria-Cetate Alba Iulia" - finanțat prin PROGRAMUL “REGIUNEA CENTRU” 2021 – 2027 - Cod SMIS: 319049.

Număr anunț
SCN1177154
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL UNIREA ALBA IULIA (CUI 35378115)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.122.458,92 RON
Data publicării
06.07.2026 16:18
Termen limită
07.08.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1274854

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (4)

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 6
CALORIA SRL CUI RO 247885
DIAFAN SRL CUI RO 1756208
ELECTRO ALFA SRL CUI RO15727024
SIPATUB S.R.L. CUI RO 15001659
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTUS SRL CUI RO 3704221
Subcontractanți 7
ARHING SRL CUI RO 1197092
ASCENSORUL S.R.L. CUI RO 1758187
DIAFAN SRL CUI RO 1756208
ELECTRO ALFA SRL CUI RO15727024
ONTIME INSTAL SRL CUI 35357996
VLADOSTUDIO S.R.L. CUI RO 38593070
Terți + subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
TOBIMAR CONSTRUCT SRL CUI RO 17419985
Asociați 1
Subcontractanți 5
TOBIMAR GROUP SRL CUI 21171933
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

14.122.458,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro

Deschise acum pe acest cod

16 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.