Atribuită
Anunț de participare
Achizitia si montarea a 100 tamburi pentru modificarea gurilor de preluare a deseurilor colectate in cele 50 de ecoinsule din municipiul Alexandria (50 tamburi pentru modulele de rezidual si 50 tamburi pentru modulele de biodegradabil).
- Număr anunț
- SCN1177152
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390.000 RON
- Valoare atribuită
- 390.000 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 15:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1135936
- Termen limită
- 17.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274795
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI+FISE TEHNICE -TAMBURI.pdfsemnat.pdf
- DRAFT CONTRACT.pdfsemnat.pdf
- formulare (005).docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274795.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
13.07.2026 13:41Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCONFORM DOCUMENTULUI ATASATRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
390.000 RON
din 390.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro