În evaluare
Anunț de participare
Materiale de inventar moale si echipamente medicale - 3 loturi
- Număr anunț
- CN1094134
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Cod CPV
- 39525000-8 · Diverse articole textile confectionate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.903.000 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 10:56
- Termen limită
- 10.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 461309-2026
- Documentație de atribuire
- DF1274720
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini material moale-semnat.pdf.p7m
- Dispozitie comisie nr. 919 - 29.06.2026-semnat.pdf.p7m
- Formulare material moale-semnat.pdf.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274720.pdf
- MODEL ACORD CADRU-semnat.pdf.p7m
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT-semnat.pdf.p7m
- MODUL DE CONSTITUIRE AL GP SI GBE-semnat.docx.p7m
Clarificări & decizii (6)
-
03.08.2026 09:04Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274720.pdf
-
31.07.2026 10:57
-
29.07.2026 16:04
-
29.07.2026 16:03Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
13.07.2026 11:25
-
10.07.2026 13:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274720.pdf
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.