Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE SPATII VERZI UAT RESITA

Număr anunț
DA40761429
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
DANOCT LOTUS S.R.L. (CUI 40582870)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.400 RON
Valoare atribuită
20.400 RON
Data publicării
06.07.2026 07:51
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 07:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.400 RON

din 20.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.