Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imesol 90mg-cpr.film. x 14-Terapia RO ETORICOXIBUM
- Număr anunț
- DA40763048
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,90 RON
- Valoare atribuită
- 272,90 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 09:58
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 07:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
272,90 RON
din 272,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro