Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD extern Seagate Expansion Portable 2TB, USB 3.0, Negru
- Număr anunț
- DA40763073
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30234000-8 · Suporturi de memorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404,95 RON
- Valoare atribuită
- 404,95 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 10:00
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
404,95 RON
din 404,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro