Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII TURISTICE CAZARE SI MASA

Număr anunț
DA40771354
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
Furnizor / câștigător
PERLA VENUSULUI SRL (CUI RO14751768)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.646 RON
Valoare atribuită
8.646 RON
Data publicării
07.07.2026 09:04
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.646 RON

din 8.646 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.