Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE AUDIT FINANCIAR FONDURI EUROPENE PNRR
- Număr anunț
- DA40763744
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTING EXP SRL (CUI RO22042775)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.400 RON
- Valoare atribuită
- 23.500 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 10:36
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.500 RON
din 23.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro