Ofertă acceptată Cumpărare directă

nisip ref. 16800, poz. 27

Număr anunț
DA40756584
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,50 RON
Valoare atribuită
567,50 RON
Data publicării
03.07.2026 10:33
Termen limită
11.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,50 RON

din 567,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.