Ofertă acceptată Cumpărare directă

Țeavă apă PEHD

Număr anunț
DA40752210
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44162500-8 · Conducte de apa potabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.226 RON
Valoare atribuită
11.226 RON
Data publicării
02.07.2026 14:31
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.226 RON

din 11.226 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.