Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pahare pahar alb albe de unica folosinta din plastic 200 ml 200ml
- Număr anunț
- DA40772344
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 764,30 RON
- Valoare atribuită
- 764,30 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 10:05
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
764,30 RON
din 764,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro