Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcator Retea Samsung, 25W, 3A, 1 X USB-C, Alb EP-T2510NWEGEU

Număr anunț
DA40771231
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,90 RON
Valoare atribuită
90,90 RON
Data publicării
07.07.2026 08:56
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90,90 RON

din 90,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.