Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Material seminal
- Număr anunț
- DA40773736
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Cresterea Bovinelor Dancu (CUI RO14926444)
- Furnizor / câștigător
- GENETICS-VET S.R.L. (CUI 47009561)
- Cod CPV
- 03141000-1 · Material seminal de taur (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.256 RON
- Valoare atribuită
- 4.256 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 11:22
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.256 RON
din 4.256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro