Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie si montaj tamplarie PVC

Număr anunț
DA40718814
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ART CREATIV GRANIT SRL (CUI 37971606)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.333,84 RON
Valoare atribuită
18.333,84 RON
Data publicării
29.06.2026 10:24
Termen limită
11.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.333,84 RON

din 18.333,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.