Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
„Servicii de asistență tehnică pentru elaborarea și depunerea unei cereri de finanțare în cadrul Programului Dezvoltare Durabilă (PDD) 2021–2027, Prioritatea 1, Acțiunea 1.3 – Gestionarea eficientă a deșeurilor, Tipul C: Pregătirea portofoliului de proiecte aferent perioadei 2021–2027 și post 2027"
- Număr anunț
- SCN1177209
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
- Furnizor / câștigător
- RELIANS CORP SRL (CUI 13572900)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206.000 RON
- Valoare atribuită
- 200.000 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 07.07.2026 16:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1136362
- Termen limită
- 04.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1275044
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275044.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
- PROIECT -CONTRACT DE SERVICII.pdf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (5)
Termen prelungit-
27.07.2026 16:15Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1275044.pdf
-
27.07.2026 16:04Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1275044.pdf
-
27.07.2026 15:38Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAdresa nr. 16144 din 27.07.2026Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
17.07.2026 14:07Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1177209.pdf
-
17.07.2026 14:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RELIANS CORP SRL CUI RO 13572900
Valoare atribuită
200.000 RON
din 206.000 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 6.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.