Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitiv pentru aspiratie/transfer de solutii - MINI SPIKE PLUS CU FILTRU DE PARTICULE 4550234 HC
- Număr anunț
- DA40574836
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.208 RON
- Valoare atribuită
- 4.208 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 13:52
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.208 RON
din 4.208 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro