Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator/Baterie pentru Sony NP-BX1 1600 mAh complet decodificat
- Număr anunț
- DA40576146
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,53 RON
- Valoare atribuită
- 235,53 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 14:44
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235,53 RON
din 235,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro