Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii evaluare administratori si/sau directori in conformitate cu prevederile OUG109/2011
- Număr anunț
- DA40778095
- Autoritate contractantă
- R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
- Furnizor / câștigător
- RESAVI S.R.L. (CUI 50630290)
- Cod CPV
- 79414000-9 · Servicii de consultanta in gestionarea resurselor umane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 14:31
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.000 RON
din 21.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro