Ofertă acceptată Cumpărare directă

241

Număr anunț
DA40778137
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,60 RON
Valoare atribuită
304,60 RON
Data publicării
07.07.2026 14:34
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,60 RON

din 304,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.