Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inregistrari si prelucrare material audio

Număr anunț
DA40778082
Autoritate contractantă
COMUNA CACICA (CUI 4441174)
Furnizor / câștigător
FLORIN RECORDS STUDIO S.R.L. (CUI 51556036)
Cod CPV
72212521-7 · Servicii de dezvoltare de software de muzica sau editare audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
07.07.2026 14:30
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.